Witamy na stronie internetowej Zielone Zacisze

Przyjęcia weselne

Zarówno ślub, jak i przyjęcie weselne to jeden z najważniejszych dni w życiu każdej Młodej Pary. Chcemy, aby ten dzień na zawsze został w naszej pamięci. Niestety ogrom emocji oraz cała masa wzruszeń i radości wiąże się także z długimi i stresującymi przygotowaniami. Począwszy od wyboru daty, poprzez stroje, aż po wybór lokalu marzeń. Jak więc się za to zabrać?

Agroturystyka Zielone Zacisze usytuowana w dolinie Nidy, niedaleko Jędrzejowa i Kielc to przestronne miejsce, z dala od zgiełku miasta w towarzystwie natury, które pomieści aż 100 osób. Elegancja i niesamowity klimat to nasze cechy charakterystyczne. Dokładamy wszelkich starań, aby tego dnia niczego Wam nie zabrakło. Zapewniamy wysoki poziom obsługi na każdym etapie organizacji najważniejszego dnia w życiu. Spełniamy oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Wiemy, jak duży stres towarzyszy nowożeńcom tuż przed ślubem i weselem, dlatego postaramy się jak najbardziej go zminimalizować. Po naszej stronie leży przygotowanie sali weselnej, cała organizacja wieczoru oraz zapewnienie jak najlepszej atmosfery. To, jak powinno wyglądać przyjęcie weselne, jest kwestią zupełnie indywidualną, dlatego uważnie słuchamy Państwa sugestii, by spełnić wszystkie oczekiwania Młodej Pary. Wraz z całą załogą Zielonego Zacisza postaramy się sprawić, aby ten dzień był magiczny i wyjątkowy, a także pozostawił jak najwięcej wspaniałych wspomnień.